Доставка і оплата


ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Мінімального замовлення немає. Можна купити навіть 1 моточок :)

Але замовлення менше 200 грн відправляються тільки по передоплаті.

Після складання замовлення, перейдіть до Кошику або клікніть на кнопку «Оформити замовлення». Введіть Ваші дані, виберіть зручний для Вас спосіб доставки і оплати.

За бажанням можна додати коментар до замовлення.

Далі, необхідно ознайомитися з Умовами користування та поставити галочку, щоб підтвердити замовлення.

Найближчим часом менеджер магазину зв'яжеться з Вами для уточнення деталей. Реквізити для оплати прийдуть в СМС-повідомленні.

ОПЛАТА здійснюється на реквізити ПриватБанку:

   - по 100% передоплаті (рекомендовано)  для економії витрат на доставку;

   - при отриманні (післяплата).

Оплатити можна в будь-якому банку, терміналі або мобільному додатку. Не забувайте враховувати комісію банку, якщо вона буде.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ   

Відправка по Україні здійснюється через сервіс доставки «Нова Пошта» та «Укрпошта». Увага! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5-ти робочих днів, після завершення цього терміну - повертається відправнику.

Отримати замовлення може тільки та особа, яка зазначена в транспортній накладній, як одержувач. При собі одержувач має мати документ, що посвідчує особу.

Доставка по Україні здійснюється на обране покупцем відділення "Нової Пошти" або «Укрпошти». Також є можливість адресної доставки. Товар може бути оплачений банківською картою при оформленні замовлення або післяплатою при отриманні товару. Можливість адресної доставки кур'єром додатково оговорюється з менеджером інтернет магазину. 

   Доставка по Україні через сервіс доставки «Нова Пошта» здійснюється БЕЗКОШТОВНОпри вартості замовлення від 1300 грн. Для замовлень вартістю менше 1300 грн. - послуги сервісу доставки «Нова пошта» сплачуються покупцем. 

Відправлення замовлень «Новою Поштою» здійснюється щоденно. При умові оплати до 16:00 посилка відправиться у той самий день.

   Доставка по Україні через сервіс доставки «Укрпошта» здійснюється БЕЗКОШТОВНОпри вартості замовлення від 900 грн. Для замовлень вартістю менше 900 грн. - послуги сервісу доставки «Укрпошта» сплачуються покупцем.

Відправлення замовлень «Укрпоштою» здійснюється щоденно, окрім неділі. Посилки відправляються о 8:30 ранку наступного дня.

при умові 100% передоплати.


САМОВИВІЗ

Самовивіз можна здійснити безкоштовно за попередньою домовленістю у м. Українка (Київська обл.)